Kapok providentet?

Figyelt kérdés

Akartam fel venni providentet ( át utalásos?

50 ezret akartam fel venni de a hölgy erösködöt hogy próbáljuk meg a 200 ezret.. Nem adták meg...

Szerintem túl nagy volt az összeg

Ha megprobálom még egyszer az 50 ezret elutasít a bank egyből vagy megkaphatom attól függetlenül hogy 1x elutasitott?


2019. aug. 24. 03:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Otthoni szolgáltatás hogy működik ( tudom az drágább)

Fél hívom a providentet ki jön egy nő vagy férfi elmondom neki mennyit szeretnék és ha még adják hogy tovább??

Minden hónapban hív hogy mikor jön a pénzért vagy csak be kopog hogy helló itt vagyok a pénzért?

2019. aug. 24. 04:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmikepp se vegyel fel otthonit ha tudod/kepes vagy utalni. Borzaszto draga.


Ezek heti fizetesuek, nyilvan lehet hetekre elolre fizetni, es akkor havomta egyszer jon az emberke, de amug hetente.


Nyilvan egy 200ks osszeg 4szer akkora torlesztot jelent ugyanazokkal a kondiciokkal mintbaz 50k, szoval lehet hogy a 200k ba nem fertel bele, de az 50kba belefogsz.


Ha 50kt akarsz felvenni ne hagyd magad rabeszelni tobbre, nyilvan nekik az a jo ha minel tobbel tartozol. Nyomatrkosan mondd meg hogy 50k kell nem 200k

2019. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel fogod tudni venni, nyugalom sikerülni fog eladosodni, ne izgulj
2019. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
50 ezret Providenttől? Basszus... egy csöves a műanyag poharában megkeresi pár nap alatt... Ezért eladósodni...
2019. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire van szükséged és mire, de az 50 ezret otthoni szolgáltatással szinte biztos, hogy megkapod - csak sokkal többet kell mejd visszafizetned.
2019. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!