Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetek 2 embernek az adóstársa?

Lehetek 2 embernek az adóstársa?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Lakáshitel lenne mind a 2.
2019. aug. 24. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a bank le fogja kérdezni és nem lehetsz. Elég bátor vagy...
2019. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ugye tudod, mit jelent az adóstárs?

Ez nem csak egy formaság, hanem abban az esetben, ha a hitelfelvevő nem fizet, AZONNAL TŐLED FOGJÁK VONNI a pénzt. ha mindkét adós bedől, akkor mindkettőét.


Nem tenném, remélem, a bank sem engedi - saját magadat tennéd tönkre, bármilyen jó kapcsolat van köztetek.

2019. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ja, és ha mégis 2 ember adóstársa lennél, akkor az elkövetkezendő években, ha Te megszorulsz, garantáltan semmilyen hitelt nem fogsz kapni.
2019. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

"bármilyen jó kapcsolat van köztetek"


Na addig volt jó a kapcsolat... :))

2019. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak elmeleti sikon kerdeztem. Az egyik ember akinek az adóstársa vagyok az a ferjem, ő fizeti a hitelünket, ami nem sok. Viszont a testverem nagyon lehetetlen hekyzetben van, es szeretnenk rajta segiteni. Viszont egyedül hitelt biztosan nem kap. Ezert kerdeztem.
2019. aug. 24. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha most sincsen pénze semmire, akkor egy hitel, amit kamatostul kell visszafizetni, hogyan oldaná meg az anyagi gondjait?????


Ha fontos neked a testvéred, adj neki annyit ami neked nem fog hiányozni, de ne hitelbe, hanem ajándékba!

2019. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha tudnék adni, adnék. És nem hitelbe. Na talán akkor idővel viszont ez lenne a jobb megoldás! Köszi a válaszokat!
2019. aug. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!