Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kossuth rádióban hallottam a...

Kossuth rádióban hallottam a múlt héten, hogy az Otp. A harmadik negyedévben rekord nyereséget könyvelt és elutasította a segélycsomagot amit az állam felkínált. Vajon, hogy tudta ezt elérni?

Figyelt kérdés
Mivel jó érzésű, hívő ember vagyok, még álmomban sem fordul meg a fejemben az, hogy ez a nyereség a felbontott deviza alapú jelzáloghitelekből származik. 2 hete ilyenkor még mindenki vadul aggódott a komplett magyar bankrendszerért, főleg az Otp.-ért, többszőr zárolták a vásárlást a tőzsdén a zuhanó Otp. indexek végett, pár nap múlva bejelentik, hogy nyereségesek.
2008. nov. 15. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom észnél volt a lakosság és pl. sok betétjük lett. Tehát bár növekedett a forgalom a fiókokban, de nem kivettek, hanem inkább beraktak az emberek. Talán ennek köszönhető.
2008. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!