Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg teljesen díjmentes az...

Tényleg teljesen díjmentes az OTP junior bankszámla használata?

Figyelt kérdés
Mármint, tényleg 0ft az éves díj meg ilyenek?

2019. aug. 25. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg, de arra vigyázz, hogy ,megnyitáskor 2 féle opció van (sajnos pontosan nem tudom, mi): az egyiknél havi 199 ft-ot levonnak (előszeretettel így szokták nyitni a bankban) a másiknál viszont VALÓBAN ingyenes (mondjuk ott az utalás elég drága, de ha nem utalsz, akkor nem gond)

Ja, és netbankos hozzáférést ne felejts el kérni, meg nyilatkozni, hogy kéred a havi max 2 alkalommal felvehető (ATM-nél), össz. 150 ezer ft-os lehetőséget.

2019. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 26. 15:49
 3/12 anonim válasza:
23%
Kortól függ. Én 14 éves koromban csináltattam, és teljesen ingyen volt, csak a pénz kivételnél vonnak le pénzt, de utalni nem tudsz 18 éves kor alatt.
2019. aug. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as, azért ez nem egészen így van, ahogy írod:

- a pénz kivétele után (ATM-nél) akkor kell fizetni, ha valaki nem nyilatkozik a havi 150 ezer ft-ról - nem véletlenül írtam az egyes válaszomban.

- a másik: utalni bármikor tud, 18 év alatt is - ha van netbankos hozzáférése és tudja a belépéshez szükséges azonosítót, számlaszámot és jelszót.

2019. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes teljesen a netbank havi 154ft ot von azt mondta a csaj amikor számlát nyitottam.
2019. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös, direkt leírtam, hogy 2 féle opció van - az egyik teljesen ingyenes.


Érdekes, a fiam kb. 3 éve nem fizet semmit, pedig netbankos hozzáférése is van. Mondjuk "cserébe"az utalás az bizony roppant drága - de azt ritkán csinál.

2019. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát utólag már nem tudok mit csinálni sms dijra számítottak fel 190ft ot közleménybe az volt , hogy 7db sms (minden vásárlás után jön) az OTP direkt re meg 67 forintot vontak le amit később jová is irtak
2019. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es, az sms-t Te kérted, le is lehet mondani - amúgy sem értem, ha valakinek van netbankja, akkor minek neki az sms a vásárlásról?
2019. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szándékosan kértem mivel a netbank 2-3 de néha 1 hét késésel mutaja a tranzakciókat és nemis küld értesítést szóval ha elhagynám nem értesülnék időben ha valaki mondjuk paypassal használná.
2019. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Például tegnap 3 órakor Lidlibe fizettem 700 forintot smartbankba be lépve még mindig nem láttom csak a 3 napoal ezelőtti coopos vásárlást
2019. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!