Erste netbank lakossági belépő oldalát hogyan lehet könyvjelzőzni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az oldalt.


és nem ezt, ami állandóan hibát dob, mert hiába könyvjelzőztem el,

[link]


erre irányít rá.


(Arra nyilván nem lehet számítani, hogy Erste pistike a láblógatós istenmegverte IT-s ránézzen a kva hiba log fájlokra és átirányítsa szerveroldalon az ilyen requesteket.


Holott ez lenne a dolga annak a szerencsétlennek. De hát Erste pistike már csak ilyen. Bemegy kávézni, aztán végigpasziánszozza a napot.)


*zárójeles részt kéretik figyelmen kívül hagyni.



#Erste Bank #az év bankja #az év balfasz bankja
2019. aug. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szívesen.

2019. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pisti egy Isten vagy...



pár kedvenc URL a teljesség igénye nélkül



[link]


ez átdob ide


[link]


és ez egy sima "Loading..." üzenettel megfagy, nem irányít át, nem csinál semmit.


De neked hála megoldottam, töröltem a hülye URL-eket az előzményekből, meg a könyvjelzőkből és beírtam a helyes megfejtést, amit te adtál.


(Csak azért írtam le így, ha más is olyan hülye, mint én.)


Még egyszer Köszi!


Hálás vagyok az Erste Banknak is, hogy odafigyel az apróságokra, amivel hosszú perceket kúrhat el több ezer HŰSÉGES ügyfél.

2019. aug. 27. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta ez a honlap, azóta használt két elérhetőség a könyvjelzők közt:

1.) A főoldal

2.) A lakossági Netbank.

Lásd: [link]


A link: [link]


Egyáltalán nem volt nehéz felvenni a könyvjelzők közé:

1.) Beírtam a böngésző keresőjébe, hogy Erste, és első találat volt a bank honlapja.

2.) Rákattintva, a főoldalon a „NetBank belépés”-re kattintottam.

3.) A legördülő menüben a „Lakossági NetBank”-ra kattintottam.

4.) A linket felvettem a böngésző könyvjelzői közé. (Én, a „Pénz” könyvjelző alá.)


Igazából, nem értem, miért volt lehetetlen megoldanod.

2019. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért mert én kulcsszóval indítottam, amit felvettem a könyvjelző mellé.

Miután ezt ritkán használom havi pár alkalom, ezért a "Könyvjelző eszköztár"-ban nincs helye, mert gyakrabban használtak vannak ott.


Ezért a Címsorba írtam mindig, hogy "erste" és mindig ezeket a régi elkönyvjelzőzött URL-eket és a szintén az Előzményekben ott lévő "rossz" URL-eket hozta elő.


Kitöröltem mindent a Könyvjelzőkből és az Előzményekből és így lehetett megoldani.


Itt alapvetően nem csak a jó URL kellett, hanem rendeb tenni és kitörölni ezeket a rossz URL-eket.


Most gondold el azt a 70 éves embert, akinél ez ugyanígy probléma lehet.


Miközben ha ránézne "erste pistike" az access logban a lukra futó címekre és egy frappáns átirányítással a háttérben, szerver oldalon megcsinálná, hogy a 70 éves papika és mamika is rögtön a lakossági belépő oldalra jusson és ne egy nem működő "Bejelentkezés a /realm-be" oldalra "BAD REQUEST" hibaüzenettel, nulla átirányítással, nulla nyitó oldalra linkkel és had ne soroljam, hogy mekkora TRÁGYA az ERSTEBANK informatikai részlege már sok-sok-sok éve.


Ezért.

2019. aug. 28. 08:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már átirányít és ilyenkor nem tudom, hogy Isten figyelő szeme súgott nekik és megoldották, vagy nálam volt valami cache probléma vagy nem tudom.


Mindegy, működik! :)


Az a "Teljes link" a képmentéseden, szóval az irányít át most már normálisan. Eddig arra a használhatatlan belépő felületre dobott, ahol nem jön be a PLAY áruházas ajánló szöveg, csak a sima login doboz bal oldalt.



Azt tudtam eddig, ha bejön a PLAY áruházas szöveg, akkor az a login doboz be fog engedni.



FF böngésző.

2019. aug. 28. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!