Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel aktív khr listasnak max...

Alízvagyok kérdése:

Hitel aktív khr listasnak max 1 millióval tartozom,2.5 millió személyi hitelt szeretnék megoldhato?

Figyelt kérdés
Kézbe kapom a fizum. Évente új cég. Van remény? Lakásba szeretnék fűtés rendszert plusz autó a maradékbol rendeznem az adosagaimat
2019. aug. 27. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem a kérdésedet akkor te-

- aktív khr listás vagy (vagyis fent vagy a rendszerben mint adós)

- Nem bankszámlára kapod a fizetésedet hanem kézben (vagyis feketén dolgozol, mert nem adózol a fizetésed után?)

Hát így egyetlen egy bank sem fog veled szóba állni, kölcsönről meg ne is álmodj.

Mégis mire adjanak? A régi tartozásodat sem fizetted ki, listára tettek. NIncs leinformálható bankba utaló béred

2019. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom az előttem szólóhoz:


- "aktív KHR listás"

- "Kézbe kapom a fizum"

- "Évente új cég."


Minden olyan dolgot felsoroltál, amit nem szeretnek a bankok.

Esetleg még be sem vagy jelentve - ezzel lehetne tetézni :D


Autó... 1 milliós, aktív KHR-es listával...

Szerintem szállj le a földre, tanuld meg beosztani a pénzt, meg hogy "ADDIG NYÚJTÓZKODUNK, AMÍG A TAKARÓ ÉR!" és akkor boldog ember lehetsz.

Így csak tönkrevágod a saját életedet, nagyobbak az igényeid, mint amennyit keresel - örökké boldogtalan és "rabszolga" leszel ( a hitel rabszolgájaÍ)

Ha csak 1 mp-ig elgondolkozol azon, amit írtam, már megérte...


Azt meg csak csendben és halkan kérdezem meg: ha az 1 milliót nem tudtad fizetni, akkor a 2 és fél milliót miből, hogyan szeretnéd visszafizetni?

2019. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy aktív vagyok. Meg nem kérdeztem le. Autó biztosítás öl jött össze. Elkoltoztem nem kaptam meg a levelet hogy rossz helyre fizettem be az autó biztosítás és egy év múlva kijott egy nagy összeg amit csak egybe fizethetek ki. Meg volt egy providentem. Meg egy elofizus telo.
2019. aug. 27. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor 3 felé nem fizettél: ideális "jelölt" vagy a bankoknak, 2 kézzel fognak kapaszkodni utánad, hogy hadd adhassanak egy kis pénzt :D


A bankok azért adnak kölcsön, mert többet akarnak visszakapni - nem azért, hogy soha többet ne lássák a pénzüket.


De azért mondok egy jótanácsot is: nagyon sügősen kezdd el a legkisebb tartozásodat fizetni a fizetésedből, hogy legalább 1 hitellel kevesebb legyen. Aztán a következőt, és így tovább. A legnagyobbra meg kérj részletfizetést.

2019. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már beálltam a sorba fizetgetem. Tárgyaltam velük, csak közbe vettem egy házat és bekene költözni már. Ház vételre meg felújításra elment a pénz. Kéne még fűtés. Autót meg még most kellene eladni ha nem akarok sokat bukni
2019. aug. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!