Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék felvenni 2...

Hogyan tudnék felvenni 2 millió ft-ot, ha aktív bar-os vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos férjem is és én is aktív bar-osak vagyunk, de dolgozunk mindketten, ingatlanfedezet nincs.Szükségünk lenne 2 millió forintra.Van valami lehetőség erre?
2011. dec. 12. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aktív bar-listásoknak (KHR-lista) sehol sem adnak. Még kétezret sem, nemhogy kétmilliót...
2011. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha hiteled van, amit nem tudsz/tudtál fizetni, miért akarod magadat újabb hitelbe verni?
2011. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert sok helyre tartozok és ha csak minimálissal fizetem havonta mindenhova az nagyon sok.egyszerre le akarom tudni és egy helyre törlesztgetni.sok rossz döntést hoztam eddig, tudom.keresem a kiutat.
2011. dec. 12. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
hitelkiváltás létezik, de ez így azért nem ilyen egyszerű...
2011. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, ilyen feltételekkel egyik bank sem ad:S
2011. dec. 12. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Adni ad. De ahhoz kell ingatlanfedezet minimum ilyen esetben 10 millió értékben. Ami persze nem terhelt..
2011. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy az nincs:) Tehát semmiképp nem tudom megoldani, csak bíztam benne, hogy van itt valaki, aki tud megoldást.
2011. dec. 12. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Megoldás mindig van...

de azzal jobban nem jársz...

2011. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sőt.


de hogy sikerült így eladósodni?

2011. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogyan sikerült?Felelőtlenséggel.

Fiatalok voltunk, amikor összeházasodtunk, azt hittük miénk a világ.A hivatalos ügyeket, főleg a pénzügyeket tologattuk, gondoltuk a struccpolitika megold mindent.

Előfizetéses telefon, internetszámla, A-hitel, provident és még sorolhatnám.Amikor nem tudtuk fizetni egyszerűen nem foglalkoztunk vele...tehát alaposan kicsesztünk magunkkal a gyerekes felelőtlenség miatt.Közben azonban hiába nőttünk fel, a tartozások ide-oda már akkorák, hogy ennyit nem győzünk törlesztgetni.Ezért gondoltunk rá, hogy valahogy megpróbáljuk megoldani, hogy egy hitellel kiváltjuk ezt a sok felhalmozottat és azt fizetgetjük szépen.Ennek már meg kell innunk a levét, senkit nem hibáztathatunk érte, csakis magunkat.De azzal, h belátjuk még nem oldódik meg, úgyhogy most próbáljuk a megoldást keresni.

2011. dec. 12. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!