Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp személyi kölcsön új...

Otp személyi kölcsön új ügyfélként?

Figyelt kérdés
Új ügyfél vagyok az Otp-nél, 1millió személyi kölcsönt szeretnék felvenni. Az előzetes hitelbírálat pozitív volt, nettő 170ezret keresek 1 éve, nincs hitelem, 24 éves vagyok. Van esélyem?
2019. szept. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. Személyi kölcsönt néhány bank akkor is ad, ha nem náluk vezeted a számlát, van, amelyiknél meg kifejezetten feltétel.

Szóval nem ezen fog múlni, hogy megkapod-e vagy sem...

2019. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Határozatlan idejű szerződésed van?

Ezt simán megadják, ne aggódj.

2019. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, hatarozatlan, de nincsen “hitelmultam”, es olvastam, hogy a 25 ev alattiaknak nem annyira szeretnek hitelt adni.
2019. szept. 17. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj, ha véletlenül elutasítják, akkor nem emiatt lesz. Személyi kölcsön feltételei az OTP oldaláról:


"Ki igényelheti?

Ön akkor igényelhet OTP Személyi kölcsönt, ha:


elmúlt már 21 éves,

rendelkezik állandó magyarországi lakcímmel,

összesen legalább 6 hónapos (a jelenlegi munkahelyén legalább 3 hónapos) munkaviszonya van,

legalább havi nettó 75 000 forintos rendszeres jövedelemmel rendelkezik,

nem szerepel mulasztással vagy visszaéléssel a KHR (régen BAR-lista) rendszerben, és

rendelkezik az előírt dokumentumokkal."


Itt, a kalkátor alatt, lejjebb tekerve megtalálod pontosan:

[link]

2019. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi siman fig sikerülni eladosodni
2019. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!