Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem emlékszem a pontos PIN...

Nem emlékszem a pontos PIN kódra, hányszor próbálkozhatok még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé béna voltam és az a lényeg, hogy 4 lehetséges PIN kód kombinációm van (tudom,hogy hülye voltam stb) és már kettőt ma ATM-nél próbáltam amik nem voltak jók. Azt tudom, hogy a 3.rossz próbálkozásnál elnyeli a gép a kártyát, de mondtak nekem már mindenfélét, hogy csak menjek át másik automatához és megint próbálkozhatok, vagy 1 nap után ismét van 3 próbálkozásom és olyat is mondtak, hogy ha egy helyen megvolt a 2 próba akkor hiába megyek bárhova, vagy várok akkor is ugyan úgy 3.próbának számolja. Szóval ezek közül melyik igaz?
2019. szept. 20. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be a bankba és igényelj új pinkódot.
2019. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyeske, az tíz munkanap. És ha neki holnap kell a pénz?
2019. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!