Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP direkt azonosítóm van de...

OTP direkt azonosítóm van de a jelszóra nem emlékszem, vagy lehet nem is kötöttem ilyen szerződést?

Figyelt kérdés
A papíromon találtam direkt azonosítót de jelszóra nem emlékszem hogy lett volna. Megkérdeztem ismerőseim és azt mondták nekik megkellett változtatni a jelszót, amikor megkapták.De én nem emlékszem hogy csináltam volna ilyet.Szóval lehet úgy direkt azonosítóm hogy közben ezt a funkciót nem tudom használni? Ha személyesen bemegyek akkor ilyet bármikor tudok kérni, anélkül hogy új számlát kellene nyitni?
2019. jún. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz kerni uj jelszot, en is kertem nemreg.
2019. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jaruss ***** válasza:
Tudsz kérni új jelszót,de ha mégis bevillanna valami emlék a régiről,megpróbálhatod,három hibás próbálkozás után letilt a rendszer,de csak 24 órára.
2019. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jelszót a bankban kellett megadnod, amikor kötötted a bankszámla szerződést. Próbálj meg visszaemlékezni, mit mondhattál akkor? Ha erre nem emlékszel, akkor sajnos valóban nem tudsz belépni - be kell menni és új jelszót kérni. Személyit ne felejts el vinni.
2019. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenki válaszát! :)
2019. jún. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!