Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankártyát hol érdemes tárolni...

Bankártyát hol érdemes tárolni? Pénztárca vagy irat tartó?

Figyelt kérdés
OTP junior karytám most lett amire felfogom tenni a pénzem és csak a kártyát akkarom magamal hordani. Ha suliba járnátok hova tennetek?
2019. szept. 25. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
* igazolvány tartó amibe személyi diák meg egyebek bele férnek pont akkora hogy a bankártya belefér.
2019. szept. 25. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hordanám magammal
2019. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor nemsok értelme van a kartyának.
2019. szept. 25. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
tárcádba
2019. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"OTP junior karytám most lett amire felfogom tenni a pénzem"


Nem, nem a bankkártyára fogod feltenni a pénzed, hanem befizetsz a bankszámlára.


Most, hogy már csak kóddal lehet az interneten vásárolni, kicsivel biztonságosabb lett - de suliba én sem hordanám magammal.


Megkérdezhetem, miért akarod vinni magaddal?

2019. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jóna:DD

Fáradt vagyok.

Meg éhezek mielőtt haza tudok jönni busszal vagy bármi van és kp már nincs nálam akkor jól jön ha elérem a pénzem.

Csak a közép suliba sok a c típusú emberke és tesi órán történt már telefon lopás.

Ha ellopnák a kártyát nem biztos,hogy a smartbankon keresztül le tudnám tiltani mielőtt paypassal elköltenek róla több ezret.

2019. szept. 25. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről van szó..

Inkább lopjanak el a zsebedből egy ezrest, mint 3-4 x 5 ezret a paypass-el.

Illetve semennyit ne lopjanak el :-)

2019. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!