Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Annyi lenne a kèrdèsem, hogy...

Annyi lenne a kèrdèsem, hogy ha megszünt a munkahelyem akkor a bank mikor tudja meg hogy megszünt? Következö fizetèskor hog nem megy rà? Vagy nekem Kell szolni? Hotel tartozàs miatt lenne fontos.

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Semmi közük hozzá, hiteltörlesztést nem befolyásolja
2019. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Bocs az offért, de a Wow, szex, pizza hogy jön ide? 😂

A tartozásod fizesd ki, mert előbb utóbb követeléskezelőhöz kerül. A bank nem tudja, hogy megszűnt a munkahelyed , hiszen a bért kaphatod kp-ban is.

2019. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Amíg megkapják a havi törlesztőt addig nem hiszem hogy nagyon érdekli őket hogy mivel töltöd a napjaidat.
2019. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hotelt vettél fel? Aztaaa!
2019. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, veled valamilyen agyi probléma van?

Hogyan vársz normális választ, ha ilyen kulcsszavakat adsz meg?

Ugye, csak trollkodsz?


Amúgy: a részleteket fizesd be, és akkor nem lesz gond.

2019. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
A munkahely a hitel bírálathoz fontos. Ha már megkaptad a pénzt utána lényegtelen van e munkád. Csak fizess rendesen. Én is voltam munkanélküli, semmi gond nem volt belőle. Még a fizu nagyság miatti kedvezményt se vették el mert csak rövid ideig tartott.
2019. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen!gyors vàlasz kellett azèrt irtam ezeket a kulcsszavakat mert egy link szerint ezek a legkeresetebb szavak
2019. okt. 2. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sajnos nem vagy becsületes, kérdező.

Olvasd el legalább az oldal szabályzatát, és azt tartsd be.

2019. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Semmi értelme nem releváns kulcs szavakat ide hányni. Látom törölték is.
2019. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Vettem fel hitelt 2 napra rá megszűnt az állásom, 4-edik napon kiküldtek egy levelet, miszerint elfogadom, hogy a hitelemen levő kamatot 10%-al megemelik, másik lehetőség, hogy 5 munkanapon belül visszafizetem nekik a teljes összeget.

Mikor házat vesz az ember nyilván azért vesz fel hitelt, mert nem tudja nélküle megvenni, 5 napon alatt meg senki nem tudja eladni árban, hitelt sem kapsz, ha nincs állásod, jó üzlet ez a bankoknak...


Nővéreméknél a faterom volt a kezes, megszüntette a hitelt adó banknál az életbiztosítását, nem jelezték neki, hogy ebből gondok lesznek a hitelt felvevőnél. Testvéremék is kaptak egy remek levelet több opcióval:

a) 10 évig havi 31e-el emelkedik a részletük

b) 10 évig havi 15e-el nő, továbbá kötnek faterra biztosítást 12e/hó, de ezt a hitel lejártakor megszüntethetik 80%-os visszafizetéssel

c) 14 munkanapon belül visszafizetik a felvett összeget


Haverom banknál dolgozott ő előbb kapott hitelkonstrukció váltózás miatt levelet és csak később közölték vele, hogy kirúgták.


---

Nem tudom jelenleg hogyan történik, gondolom az EU azért rákoppintott a fideszre, hogy szabályozza a bankokat, de nagy az ellenállás EU az ellenség, nem tudom melyik nyerhetett. Részemről inkább mosnék 3 hónapig kézzel, de nem vennék fel még áruhitelt sem!

2019. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!