Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni, ha a CIB...

Mit lehet tenni, ha a CIB mobilbank appot nem engedi telepíteni a Google Play?

Figyelt kérdés

Nem tartja megfelelőnek a telefont(?). Emiatt újat venni nem lenne gazdaságos.

Gondoltam PC-s android emulátorra is, de állítólag azt a fajta belépést nem engedi a bank.


2019. okt. 3. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam PC-s android emulátorra is, de állítólag azt a fajta belépést nem engedi a bank."


De mi értelme lenne PC-n mobil bankolni? A mobil banknak az a lényege, hogy mobil. Ha PC-t használsz, akkor csak simán belépsz a weboldalon.

2019. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem jókedvemből tenném...


Eddig PC-n netbankoltam, de az új token szisztéma miatt megszűnt ez a lehetőség, mert kéri a mobilapp által generált token jelszót (bocs, nem ismerem a szakkifejezéseket)

Tehát volt erre céleszköz, de már használhatatlan. Ennek utódja elvileg az app, de nem tudom használni, mert "az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"

2019. okt. 3. 18:33
 3/4 TR75 ***** válasza:
Lehet hard tokent is használni, ha nincs megfelelő telefonod (igaz, a CIB valami 5-szörösére emelte a havidíját, ha jól emlékszem, most 299 Ft/hó).
2019. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs más lehetőség, mint vagy veszel egy újabb telefont, vagy bérelsz új típusú token-t a CIB-től (havi pár száz Ft - természetesen már nincsen ingyen).


Hidd el, ugyanazt gondolom erről a társaságról, mint te.

2019. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!