Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelre vásárláshoz mik...

Lambo96 kérdése:

Hitelre vásárláshoz mik szükségesek?

Figyelt kérdés
Szeretnék hitelre vásárolni egy televíziót, méghozzá a Media Markt-ban. Néztem mik szükségesek hozzá, ugye kell bankszámlakivonat és nem tudom hogy mellé kell-e a munkáltatói igazolás, vagy pedig helyette, ha egyik vagy másik nincs. Illetve ilyenkor mit néznek? Magát hogy mennyi fizetést kapok, illetve hogy folyamatos-e? Szokott minuszba menni a számlám hó végére, viszont nem tartósan, tehát nincs úgymond tartozásom, csak ilyen 20-30 ezerre szokott állni. Persze most nem úgy van, de érdekelne hogy ezt beleszámítják-e, vagy csak maga a jövedelem számít?
2019. okt. 4. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#7: a leírásban ott van, hogy hibás. Nem is értem minek árulja, talán alkatrésznek?
2019. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

először is, egy jó kereset, mert valamiből vissza kell fizetned azt a pénzt

másodszor, egy stabil álláshely, hogy a bank lássa, érdemes szipolyozni téged

harmadszor, elég ostobának kell lenned hozzá

ha meg valamire nincs elég pénzed, kérdező, akkor szépen gyűjtögeted, amíg összegyűlik, nem az a megoldás, hogy adósságba vered magad, aztán ajvékolsz, ha bedől a hiteled

senki nem adósodott el, aha, akkor a Hitelkárosultak Blogja bizonyára nem is létezik, igaz?

uhhhh...vannak nálad bajok...


"Itt mindenki megmondóember, de senki nem a kérdésre válaszol."


szerintem elég korrekt válaszokat írtak, akkor is, ha a te véleményeddel nem egyezik


"Ez már az összes többi kategóriában is így van, és még ők hiszik magukat nagyon okosnak és intelligensnek, csak épp egy egyszerű kérdés értelmezése nem megy."


igen persze, mindenki hülye, te vagy a diliház helikoptere egyedül


"Na jöhet a sok okos lepontozni, aki nem tud kérdést értelmezni."


önként kérted, önként adom: kaptad a mínuszt

2021. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!