Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha szemèlyi kölcsönt vesszük...

Ha szemèlyi kölcsönt vesszük fel, h legyen ön erőnk a lakàs vàsàrlàshoz, meg kapjuk a lakàs hitelt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Én megkaptam, de nagyon egyszerre kell mennie a kettőnek, hogy ne lássák egymást a bankok.

Ebből egyértelmű, hogy nálam 2 külön bank játszott.

Amúgy nem véletlen, hogy nagyon nem ajánlják, nekem sem volt szerencsés, de nem is volt más választásom.

2019. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszönöm!akkor nem lehetetlen!
2019. júl. 11. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehetetlen - csak visszafizetni lesz majd az... :-(
2019. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, az önerő fele nálunk is az volt. Nálaunk amúgy egy banknál volt a kettő. Csak a fizuból jöjjön ki kényelmesen a két törlesztő.
2019. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem lehetetlen, az önerő fele nálunk is az volt."


De legalább valamennyit össze tudtatok rakni. A kérdezőnek NINCS önerő, semennyi (legalábbis a kérdésből ez derül ki). Mondjuk az sem derült ki, hogy egyáltalán hitelképesek-e, van-e elegendő munkaviszony, jövedelem, stb. Minimálbérre nem fognak személyi+lakáshitelt kapni.


Szerintem térjünk majd vissza erre a kérdésre pár év múlva, amikor már nem "pörög" ennyire a gazdaság, az autógyárak szépen kivonulnak Magyarországról és sok biztosnak hitt állás megszűnik.

Nem vagyok negatív, csak realista: a fogyasztást sem lehet a végletekig fokozni, ráadásul kevés VALÓS érték az, amit teremt Magyarország, csak egy összeszerelő üzem az egész ország. A mezőgazdaságot agyonütötték, gépgyártásunk szinte nincs (Ikarus, Ganz, stb) - lehet lehúzni :D

2019. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!