Hol tudok dombornyomott kártyát igényelni és milyet? Paypal-hoz kéne. A gond, hogy nemtudok rá pár százezret helyezni az elején, és nincs havi fix jövedelmem sem, diák vagyok (19éves).

Figyelt kérdés

Havi kártyadíj okés,meg induláshoz pár ezret. de többet nemtudok jelenleg:S

És úgy olvastam dombornyomott kell, mivel nem (!) fizetni szeretnék neten,hanem utaltatni paypal-omra és onnan át majd kártyára. Tudok ilyen kártyát igényelni ezekkel a feltételekkel valahol? köszi a hasznos válaszokat előre is.


2010. júl. 16. 03:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell neked ilyen izé, jó hozzá egy sima visa electron is.

A paypalnak meg még nézzél utána, a kártyádra nem is tudsz utalni, csak közvetlenül a hazai bankszámládra.

2010. júl. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem fontos a kártya. Elég egy hazai bankszámlaszám. 400ft-ot kell átutalni a paypal magyarországi bankjának, ők pedig ráutalják a paypal számládra, ez a számlaszámod ellenőrzése. Más díj nincs. Nekem 4 nap alatt kész lett a paypalom.
2010. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a nem dombornyomott kártyán is, ha hátul a 3 jegyű ellenőrző kód megvan, akkor ugyanolyan jó...de mint az előttem író írta, még kártya se kell, csak számla
2010. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!