Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-nél vagyok és A-hitelem...

Otp-nél vagyok és A-hitelem van. Munkahelyemen most kivételesen kaptam a fizetésemet, mivel zárolták a számlákat a cégnél. Ez nem véges gond talán, de nem tudom mikor és hogy módosítja ha esetleg nem történik változás? 1hónap 2 hónap?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén OTP, szintén A-hitel. Itt ugye az a lényeg, hogy érkezzen utalás "bér" megjegyzéssel. Egyszer, olyan 2003 körül megcsináltattam az A-hitelkeretet, be is állították egy akkori átlagfizetésem összegére. Egészen addig nem is volt probléma, míg nem kellett volna egy kicsivel több pénz, és mivel akkor már közel dupláját kerestem, szerettem volna átállítani. Akkor nézte az ügyintéző, hogy "dehát nem is érkezik bér!". Mondom neki, hogy akkor nézze meg, hogy minden hónapban ugyanonnan érkezik kb ugyanannyi pénz. Annyit mondott: "de abban nincs benne, hogy bér...". Évek óta ugyanúgy utaltak nálunk... Tehát pár éve még úgy volt, hogy ha nem firtattad, hogy mi van az A-hitel kerettel, akkor magasról tojtak rá... Azóta elképzelhető, hogy változott a rendszer, főleg a válság közben.
2011. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3-4 havonta vizsgálják az A hitelt,és módosíthathák,vagy meg is szüntethetik,ha semmi nem jön..ilyenkor az első érkező összegből le is vonják..sajnos tapasztalat..
2011. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nufnuf ***** válasza:
A hirdetménbenyben meg van határozva, hogy mekkora periódus után hosszabbítható meg.Az FHBnál évente felülvizsgálják és az eredménytől függően intézkedik a bank /felmondják/csökkentik/növelik/megtartják.
2014. okt. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!