Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letiltatták a kártyámat, mert...

Letiltatták a kártyámat, mert az ATM beszívta egy karbantartás miatt és most itt állok pénz nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenségek sora jön velem. Az erste bank egyik automatája beszívta a kártyámat. A Netbank kidobott a telefonfrissítés miatt. Kaptam új jelszót meg igényeltem kártyáz de az legalább 10 nap.. Most addig mit csináljak? Hogyan vegyem fel a pénzt? A netbankon a kártya adatok eltüntek. Csak a száma van ott de se cvc szám se lejárat.

2019. okt. 7. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a pénzt személyesen a bankodban.
2019. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bankfiókban is fel lehet venni kp-t a számládról. Személyit és lakcímkártyát vigyél. Picit drágább, mint automatából felvenni, de vészhelyzet van
2019. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a kártyát nem kell letiltani, se újat igényelni, mert amikor az automatát töltik, kiveszik a kártyád, és a számlavezető bankban átveheted (én is így jártam, pont frissítéskor sikerült bedugnom).


Bemész egy bankba és ennyi,

2019. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2, az OTP nekem addig nem számolt fel semmit a fiókban történt felvételért, amíg nem kaptam vissza a kártyát. Végülis az ő hibájuk.
2019. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. ez elég korrekt, mindenhol így kellene lennie, remélem az Ersténél is, bár vannak kétségeim.
2019. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem adták oda készpénzben nekem. Hiába mondtam. Azt mondták le van tiltva holott nem is kértem vagy bármi. Ezt az alkalmazást mondták csak. De egyáltalán nem értek sajnos az ilyen banki dolgokhoz. Holnap bemegyek egy másik fiókba és ott követelem. Hiszen nem férek hozzá a saját fizetésemhez. :( Köszönöm a tanácsokat azért!
2019. okt. 7. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Na jó, ilyen nincs, hogy nem adták oda, itt valami más gond van.
2019. okt. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiadták most. Felszámoltak ugyan x összeget, de készpénzben itt van addig nálam. Úgy látszik az ügyintéző hölgyike pont leszarta tegnap a problémámat.
2019. okt. 8. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez durva. örülök, hogy hozzájutottál a pénzedhez, még ha többletköltséggel is.
2019. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!