Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Osztrák banknál minuszban...

Osztrák banknál minuszban maradt a bankszámlám, de elköltöztem másik országba. Mi várható?

Figyelt kérdés

Diákszámlámról van szó, volt egy megengedett minuszkeret, 1000 euro! Mikor elköltöztem, hivatalosan kijelentkeztem a lakhelyemről, és hivatalosan bejelentkeztem a következőbe, ami már Németország. Ez történt lassan 3 éve...Azóta semmi értesítést nem kaptam, bár azt nem tudom, hogy a régi címemre mit küldtek vagy mit nem...Ennél a banknál is jelentkeztem még régebben, úgy fél évvel az elköltözésem után, azt mondták a telefonban, csak személyesen intézhetem az ügyeket, így semmilyen felvilágosítást nem kaptam, pedig mondtam, hogy mostanában nem utazom arra. Írtam egy emailt is nekik az új címemmel, és ennek ellenére semmi. Akkor hogy lehet, hogy nem keresnek?

Volt egy osztrák boltban hitelre vett fotógépem is, és amikor ott volt egy pici elmaradás, rögtön megtaláltak és értesítettek. Ráadásul megtartottam sokáig egy bankszámlámat egy másik szintén osztrák banknál.

Nagyon aggódok, nem tudom mit tegyek, félek ha jelentkezek kiderül, hogy sokszoros kamatostól kéne visszafizetnem az összeget?!


2008. nov. 17. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha három évig nem volt még semmi akkor már csak 2 évet kell várni aztán annyi...

Elévül...

2009. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínüleg nem találnak, talán körözés is van rajtad de ha visszamennél, tuti lebuknál!!
2009. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!