Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Két számla nyitása egyszerre,...

Két számla nyitása egyszerre, egy már meglévő mellett?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és itt Mo.-n már van egy OTP Junior folyószámlám és arra a diákmunka fizetése jön. Szeretnék kint Ausztriában nyitni kettő számlát, az egyik az ISIC világkörüli tanulói igazolvány (és talán bankkártya egyben), ezt a tanulmányi kirándulásaim alatt (illetve, ha csak úgy elmegyek/megyünk Ausztriába vagy bárhova) használnám fizetésre, mert nagyon sok kedvezményt biztosít. A másik medig a young(?) folyószámla lenne, ami 19 éves korig ingyenes, arra pedig az ausztriai ösztöndíjamat kérném (kint tanulok), így sokkal praktikusabb lenne, mivel nem a bank váltaná át nagyon alacsony árfolyamon, hanem én betudnám máshol váltani.

Szóval kint az Erste banknál tudnám igényelni egyszerre ezt a két folyószámla csomagot, a már meglévő junior folyószámlám mellé?

A válaszokat előre is köszönöm!

És mielőtt valaki belémkötne, nem egyedül gondoltam megnyitni őket (mivel még nem is tudnám), hanem a szüleimmel mindenképp.


2019. nov. 2. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel az osztrák erste bankban, hogy hány magyar bankszámlád van.

Nem mellesleg, amit akarsz, ahoz elég egy számlát nyitnod

2019. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!