Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha szükségünk van összesen...

Ha szükségünk van összesen 18.600. 000Ft ra amiből már megvan többi lenn?

Figyelt kérdés
10. 000. 000 Ft önerő akkor ha 8.600. 000 Ft-ot lakáshitelből oldanánk meg aminek az önereje 1.720. 000 Ft akkor az össz. Pénzünk kevesebb lesz ennyivel vagy a végösszeg marad a teljes összeg? Bocsánat a furimányos megfogalmazásáért remélem valaki érti mire gondolok.

2019. nov. 12. 19:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Besorolásotok 5 év múlva: bedőlt hitelű szegény családos magyar emberek akiket nem szabad kilakoltatni mert tisztességtelenül átverte őket a bank...

Remélem titeket is majd jól kiment az állam azoknak az adófizetőknek a pénzéből akik nem shegghüyén csak bhasznak és eladósodnak hanem meg bírják tervezni a saját pénzügyeiket és képesek szöveget értelmezni.

2019. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Besorolásotok 5 év múlva: bedőlt hitelű szegény családos magyar emberek akiket nem szabad kilakoltatni mert tisztességtelenül átverte őket a bank..."



Nem értem miért kell itt és minden hasonló kérdés alatt ez a negatív, pesszimista hozzászólás?

Egyáltalán nem erről szólt a kérdés. A kérdező majd eldönti mekkora törlesztő fér bele. A bank pedig manapság a kockázatot is nagyon jól leirja.

Vettünk fel lakashitelt mi is, iszonyú szájbarágósan leirtak mindent,már már túlságosan. Ez alapján el tudják dönteni mit vállalnak.

Szóval nem hiszem, hogy az itteni károgásra bármi szükség lenne!

2019. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A kérdező majd eldönti mekkora törlesztő fér bele."


A kérdés alapján a kérdező azt sem tudja eldönteni, hogy mit egyen ma ebédra vagy mennyi 2x3....

2019. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

“Ez alapján el tudják dönteni mit vállalnak.“


Ezzel semmi baj nem lenne, ha utólag is az állami mentőcsomag helyett széttárt karokkal engednék őket utcára, mondván: “el tudták dönteni, mit vállalnak”


Az ilyen emberek sosem mérlegelik a kockázatokat mert sajnos nem szoktak hozzá, hogy őket terheli, vagy egyszerűen képtelenek előre gondolkodni mert a jelent sem értik.

2019. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A "károgás" jelen esetben helyénvaló, mivel a kérdező leírta, hogy semmi pénzügyi kultúrájuk nincs.

Fogalma sincs, mibe készül belevágni.

Az a helyzet, hogy én is devizakárosult vagyok, majdnem volt árverés is, de az utolsó pillanatban megegyeztem a bankkal, és évek óta dupla törlesztőt fizetek. A kutya nem segített rajtam, és nem is várom el.

De az igenis felbosszant, mikor óriási hajcihő van egy-egy kilakoltatás miatt, meg az önkormányzat ilyenkor felajánl egy lakást. Basszus, én sem állok hű de jól, én is megtehettem volna, hogy nem dolgozom, de kiköhögöm a törlsztőt, ha beledöglök is. Ha nekem fizetni kell, meg a többieknek, akkor az miféle dolog, hogy egyeseknek nem kell?

Miért hiszik azt sokan, hogy az a ház akkor is az övék, ha 10 éve nem fizetnek? Épp ma olvastam, Siklóson tegnap volt egy kilakoltatás, az önkormányzat egyből ad egy szükséglakást, az öreg már nyugdíjas, de van élettársa meg egy gyerek, 10 éve nem fizetnek, a pasi állítása szerint azt sem tudta, hogy árverezik a házat annak idején, egy bank vette meg. Szerintetek??? És vállalkozó volt, nem egy gyári munkás. Hihető, hogy nem tudta, hogy áll a hitele? Vajon nem tájékoztatták 30 levélben, hogy mi fog történni?

Ha valaki megtalálja, linkelje már ide a többieknek, nekem most rohannom kell.

2019. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!