Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen lehetőségünk lenne...

Milyen lehetőségünk lenne jelzáloghitelre? Jelenleg Szegeden van egy kb.15-16 milliós lakásunk. Helyette házat szeretnénk venni.10 millió hitel van rajta és 2,4 millió szocpol.

Figyelt kérdés
A szocpolt át engedné vinni a jegyző. Kb 14 milliós házat néztünk Hódmezővásárhelyen. Kb.8-8,5 millió hitel kellene. Én gyeden vagyok, a férjem minimálbérre van bejelentve, de sokkal többet keres.
2010. júl. 18. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
semmilyen. Minimálbérre egy vasat sem fogtok kapni, nemhogy 8 milliót. :(
2010. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyi a ház, amit meg akartok venni?

hiteltanácsadóval beszéljetek, de majdnem 100%, hogy egy vasat sem kaptok

2010. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mekkora jövedelemre adnának ennyi pénzt?
2010. júl. 18. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

kb.:

max. törlesztő részlet = össz. jövedelem (papíron) - együtt élő személyek száma x minimálbér. a gyed nem számít, mert abból nem lehet semmit letiltani.

2010. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudok olyan bankot, ahol minimálbérrel és gyeddel hitelképesek vagytok, de szerintem már kiírtad ezt a kérdést és ott már kalkuláltam stb.

A lényeg, hogy 25% önerő meglegyen a szocpolon felül, de az nálatok meg is van.

Díjmentesen dolgozó hiteltanácsadó vagyok, de mivel a bank csak akkor ad fizetést nekem, ha rajtam keresztül igényled a hitelt (ez Neked többlet díjat nem okoz), így banknevet csak akkor tudok mondani, ha találkoztunk személyesen. Adásvételi előtt előbírálatot is csináltatok, ha szeretnétek, hogy nehogy feleslegesen fizessetek foglalót.

üdv,

Évi

2010. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!