Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tud itt valaki olyanról, akit...

Tud itt valaki olyanról, akit külföldön kaptak el mert menekült a Magyarországon keletkezett tartozásától, befizetési hátralékától?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy ez lehetséges. A kérdésem arra vonatkozik, látott-e már valaki, vagy tud-e konkrét példát ilyesmire. Melyik országban lelték meg, mennyi idő után, milyen összegre rúgott addigra, ilyesmi. Egyéb részletek nem lényegesek.

2019. nov. 18. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Unióban behajitjak, Ázsiában nem fognak meglelni meg brazíliában sem.
2019. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem "elkapják" (mert nem bűnözőről van szó akit köröznek), hanem vonják a fizetéséből a hátralékot.
2019. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dániával kapcsolatban több linken kivételt említettek. Létezik ?
2019. nov. 18. 14:34
 4/8 A kérdező kommentje:

És persze:


"A kérdésem arra vonatkozik, látott-e már valaki, vagy tud-e konkrét példát ilyesmire."

2019. nov. 18. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
EU országban tuti nem lépsz meg. Valszeg a többi európaiban se.
2019. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Én az 1. Hozzászóló vagyok és tényeket írtam
2019. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja Dánia a fizetési meghagyás

Ember az egy level hogy elismered e a tartozást vagy se ha nem akkor per.

Nincs köze ahhoz ha már tartozol.


A behajtás módja fugg attól hogy mivel és kinek tartozol

2019. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. hozzászóló, akkor a válaszodat érthetem úgy, hogy igen, te tudsz konkrétan ilyen személyről, akin külföldön behajtottak tartozást ? Melyik országban, mekkora összeget ?
2019. nov. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!