Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SVEA Finance Zrt. Ugrin Tamás...

SVEA Finance Zrt. Ugrin Tamás ügyvéd kiaz?

Figyelt kérdés

Volt egy bankos tartozásom 100.000ft,kimentem külföldre a páromnak küldtem haza pénzt hogy fizesse be, azt hazudta befizette. Azóta szétmentünk ez 2013ban volt. Nemrég megkeresett egy végrehajtó cég, hogy él ez a tartozás, sőt 400ezer ft lett belőle. Hosszas küzdelem után meghagyták hogy havi 11.000ft tal utalással törlesszem.4 hónapja fizetem. Tegnap viszont jött egy levél Ugrin Tamás ügyvédtől ahol valami Upc Magyarország telekommunikáció kft által 2016.os elmaradásom van. Jelzem akkor is kinn voltam külföldön az akkori barátnőm szüleinél laktam egyébként. Semmilyen Upc t nem köttettem be.

Na szóval és azt írják hogy jogerős fizetési követelés van folyamatban... Ügyszám alatt ellenem annál a végrehajtónál, akinél jelenleg fizetem a havi 11 ezret. És 115.000ft ot követel rajtam amit 21.ig fizessek be.

Fénymásolt pecsét, fénymásolt aláírás. Elképzelésem sincs miez. Hívjam fel, vagy ne? Teljesen tanácstalan vagyok. SVEA Finance Zrt.Valaki kapott mar tőlük levelet?

A végrehajtótól nem kellene kapnom egyébként valami papírt arról hogy befizettem? Semmit nem kuldenek csak fizetek fizetek. Azt nem tudták megmondani, hogy meddig kell fizetnem, amikor személyesen benn voltan.


2019. nov. 19. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Fibernetnél sem volt szerződésed?


Mindenesetre ha soha nem volt kapcsolatom a UPC-vel, ilyen esetben két dolgot tennék.


1.

készítenék egy új gmail címet amit kizárólag erre a levelezésre használnék.

A felszólító levél bal felső sarkában van egy email cím, arra megírnám, hogy soha semmilyen kapcsolatban nem voltam kapcsolatban UPC-vel, semmilyen tartozást nem ismerek el. Ha ellenkező a véleménye, indítson eljárást, találkozzunk a bíróságon.

Csókolom,

Peti voltam.



2.

a másik lehetőség, email, hívjon fel a xxx telefonszámomon és beszéljünk. Legjobb ha angol számot adsz, kerüljön neki minél többe.

Végig higgadtan beszélgetnék, felhív, megkérem, hogy részletesen pontosan magyarázza el, miért keresnek, stb. beszéljen minél többet, vissza-visszakérdezgetnék, hogy ezt nem értem, mondja el legyen szíves még egyszer, meg még egyszer, beszéljen csak. Aztán vagy 20-30 perc után elmondanám, hogy igazából mondja el, mi az a UPC? Még nem hallottál róla. Elmondja, erre elmondom hogy az életemre esküszöm soha nem volt vele kapcsolatom. Jó hosszú ideig beszéltetném, aztán amikor már könyörög hogy tegyétek le, akkor megkérem, hogy kérem küldje el a bizonyítékait, szerinte mikor milyen címen levő szerződésre, milyen időszakra nem fizettem szerinte egy olyan cégnek, akivel soha semmilyen kapcsolatom nem volt, mert még most sem rémlik, hogy valaha is lett volna.

Aztán ha jön valami kamu levél, újra eljátszom, hívjon fel, és kezdődik a kellemes beszéltetés még egyszer.

2019. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Ez jó!

Nem volt egyedül a Diginél volt előfizetésem.

Azon gondolkodtam felhívom az UPC t és megkérdezem hogy valaha kapcsolatban álltam e velük? Majd bolondnak néznek de nem baj.

Mert már azon is gondolkodtam, hogy nem e a volt párom anyja a nevembe megrendelt valamit amíg külföldön voltam és alá hamisította... Mert oda voltam bejelentve állandó lakcímre

2019. nov. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!