Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van TB tartozásom a nav...

Ha van TB tartozásom a nav felé, akkor azt rá terhelhetik a házunkra? Szüleim nevén van a ház. Velük élek ide is vagyok beregisztrálva. Nem olyan régen lett vásárolva banki hitelből a ház ha az számít valamit, amit még most is fizetünk vissza!

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj részletfizetést és menj el dolgozni.

Ez lenne a dolgok megoldása.

Tartozást elsősorban fizetésből, bankszámláról próbálnak behajtani, de ne várd meg.

2019. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid nevén van a ház, akkor a te tartozásodat nem terhelhetik rá.
2019. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te tartozásod miatt nem veszik el a szüleid házát.
2019. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jelenleg dolgozom! Be is vagyok már jelentve. A részletfizetést hamar elindíttatom! A mostani munkahelyem előtt is dolgoztam.. csak "elfelejtettek" bejelenteni amiről én nem tudtam és majdnem egy évig lógtam a levegőbe... Kb egy hete tudtam ezt meg, abban a pillanatban el is jöttem attól a munkáltatótól!
2019. nov. 20. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet, hogy jobban járnál, ha bejelentenéd a munkáltatódat - már ha nem egyszerűsített foglalkoztatásban alkalmaztak.

Ha ugyanis bebizonyosodik, hogy a munkáltatód hibázott/csalt, akkor nem biztos, hogy neked ki kell fizetned. Nem kaptál fizetéspapírt 1 évig?

2019. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!