Amennyiben, ha az egyik banknál már van felvett á hitelem, attól függetlenül másik banktól kérhetek-e?

Figyelt kérdés
A másik banknál is van számlám és oda is jön minden hónapban bevétel.

2019. nov. 20. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bevétel számít, hanem a munkabér, a munkáltatóival igazolható jövedelem.


Elképzelhető, de ez a fizetésedtől függ és a felvenni kívánt hitel nagyságától: minimálbérre nem fognak 2 milliót adni, főleg nem, ha A-hiteled is van.

2019. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, munkából adódó jövedelemre gondoltam, csak rosszul fogalmaztam.


Nem is vártam ekkora mértékű hitelt, csak most, hogy közelegnek az ünnepek kicsit nagyobb mértékű kiadás lesz, mint bevétel, így egy kis segítség jól jöhet.

2019. nov. 20. 14:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából a terv az lenne, hogy a másik banknál lévő számlámon is bevezetném az A-hitelt. Jelentene-e a problémát, ha már egy másik banknál van A-hitelem?
2019. nov. 20. 14:38
 4/4 xswerdy ***** válasza:
az A-hitel az OTP terméke, más banknál ilyen nevűt nemigen tudsz felvenni. Ez egy folyószámla hitelkeret, amit olyan számlához szoktak adni, ahova rendszeres bérjövedelem jelentkezik. HA mindkét számlád ilyen, akkor valószínűleg mindkettőre kapsz hitelkeretet. Ettől függetlenül természetesen bármely banknál igényelhetsz bármilyen hitelt (akár ahol nincs is számlád), nem tiltja semmi.
2019. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!