Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Abban kérném a segîtségetek...

Vivikeh1234 kérdése:

Abban kérném a segîtségetek hogy Ria-n kaptam pénzt külföldrol és hogy azt hol tudom leveni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a bankszámládra küldték, akkor a számládról a bankodtól.

Ha készpénzben kell kapnod:

Magyarországon és Szlovákiában nem tudod felvenni. Ha Romániában, Szerbiában, vagy Ukrajnában vagy, akkor az alábbi oldalon írd be a legközelebbi város nevét a bal oldalon a "Find a location" felirat alatti helyre, és pár másodperc alatt megmutatja a jobb oldalon a helyeket, ahol készpénzben fel tudod venni:


[link]

2019. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Magyarorszagon vagyok .

És kész pénzben kellene kapnom kaptam hozzá egy 11 jegyű kódot amivel le tudom venni

Akkor ez Magyarorszgon nem lehetséges ?!

Köszi a válaszod és a segítséget...

2019. nov. 23. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:

bárhogy is rákeresek, csak annyi információt találok, hogy lehet forintot is utalni, és hogy Magyarországra házhoz kiszállítás is van.

Egyetlen esetet tudok elképzelni, hogy posta viszi házhoz kvázi mint egy nemzetközi pénzküldő szolgáltatás részeként, vagy kérdezd meg a lakóhelyed szerinti postán.

2019. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!