Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy revolut szamlahoz lehet...

Egy revolut szamlahoz lehet ket kartyat rendelni? H mindket kartya ugyanazt a szamlat hasznalja?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen pl virtuális kártyát.
2019. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eetem, de ket fizikai kartya lenne a lenyeg, h kettrn tudjunk 1 revolut szamlat hasznalni
2019. nov. 25. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet.
2019. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, lehet egyszerre maximum 3 fizikai kártya (vagy 2 metal kártya), és 5 virtuális.


Revolut appban a Kártyák menüben a jobb felső sarokban a + jellel lehet továbbiakat igényelni.


[link]

2019. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most látom a 19:00-kor írt kommentedet, hogy két fő szeretné használni. Viszont a Revolut előírja, hogy a további kártyákat is kizárólag a számlatulajdonos használhatja:

the spare card should be used exclusively by the account holder.


Marad a két számla, egyébként két Revolut számla között pár kattintással lehet egymásnak pénzt küldeni éjjel-nappal, szóval marad ez a megoldás.

2019. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezért írtam, hogy nem lehet, persze az más dolog, hogy a kutya nem nézi a kártyán a nevet.
2019. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :), meg egy kerdes, es ha fem kartya lenne az eggyik, ha jol neztem akk ahhoz csomagot kell valtani premiumra vagy metalra? Es akk ami irva van dij, az havidij, jol gondolom?
2019. nov. 26. 04:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az elég drága, szerintem nem éri meg. Szerintem jobban jártok két külön revolut accounttal, legfeljebb pakolgatjátok a pénzt, az ingyen van és azonnali.
2019. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!