Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vegyek fel személyi kölcsönt?

Vegyek fel személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

Vettem lízingre autót. 2600€ fizettem le. Maradt 240€. 3 évet fogom fizetni a lízinget, 145€ havonta. 3 év után le kell fizetnem a 4500€.


Kevés pénzem maradt. Felvennék csak 2000-3000€ 2 évre 96€ havonta. Bankban mindenféleképpen azt akarták, hogy vegyek fel 11 ezer €, hogy ne menyjek lízingre, de én akkor is lízingre mentem.


Lízinget fizetem, + kölcsönt is szeretnék felvenni. Fogom győzni mind a kettőt fizetni a 700€-ból?


2019. nov. 26. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Te ezt nem engedheted meg magadnak
2019. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Jó úton jársz az anyagi csőd felé... Sajnos a pénzügyi tudatosságunk a béka feneke alatt van ma is.
2019. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vettem lízingre autót. 2600€ fizettem le.... 3 évet fogom fizetni a lízinget, 145€ havonta.


Kevés pénzem maradt."


Akkor mi a búbánatnak vettél lízingre autót, ha nem futja rá? Ráadásul egy autónak fenntartási költségei is vannak: kötelező biztosítás, stb.


És emellé most még nagyobb problémát akarsz csinálni magadnak, hogy MÉG VESZEL FEL HITELT! Gratulálok!

Nem, ne vegyél fel hitelt, élj meg annyiból, amennyid van. ha jól sejtem, amúgy is Te vagy az, aki Szlovákiában él és tévéket szerel össze - ha így van, akkor úgyis a szüleidnél élsz.

2019. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy a magánszemélyként lízingelők mindig pénzügyi analfabéta huszonévesek, akik szeretnének német prémiummal jampizni?
2019. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ne sértődj meg, de te az a fajta ember vagy, akin nem lehet segíteni. Neked az egész világképed az eladósodásra épül, az egész életed a hitelek körül forog. Ha ezt a kérdést így kiírtad, az egyértelműen mutatja, hogy fel sem fogod, mi a baj a gondolkodásoddal. Te csak a részproblémát látod, hogy a meglévő hiteled mellé kapsz-e másikat, aztán harmadikat... így az egész életed a hitelekkel való zsonglőrködésről fog szólni.


Sajnos neked nem újabb hitelre vagy lízingre vagy szükséged, hanem egy életmód-tanácsadóra, aki megtanít teljesen új alapokra helyezni a teljesen torz és önpusztító világképed :-((

2019. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy fwlvedd belerokkansz
2019. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lízinget is alig bírod fizetni, miből fogod a lízinget + személyi kölcsönt? Komolyan érdekel a válasz.
2019. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fizetésből
2019. nov. 26. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor miért nem rakod inkább félre azt a havi 96 eurót?
2019. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!