Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Otp személyi kölcsönt meglehet úgy szüntetni hogy a netbankaba törlöm a csoportos beszedési megbízást?

nov. 8. 19:13  Privát üzenet  

A válaszok
A maradékot meg a bank elengedi, vagy mire gondolsz? XD

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont nov. 8. 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

vagy ez a funkció mire szolgál?

# 2/7Időpont nov. 8. 19:17 Privát üzenet
Az a funkcio a csoportos beszedesi megbizasok (kozuzemi szamlak, ilyesmik) leallitasara szolgal. A hiteledet levonjak a szamladrol, es kesz, azt nem tudod 'letiltani', kiveve ha nincs penz a szamlan a torlesztore. Ilyenkor viszont sokkal sulyosabb kovetkezmenyekkel is szamolni kell, ugymint buntetokamatok, szerzodes felmondasa, a hitel behajtonak kiadasa. Te ezek kozul egyiket sem akarod, hidd el.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont nov. 8. 19:38 Privát üzenet
Érdekes elképzelés... :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont nov. 8. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor hogyan tudom megszüntetni legegyszerűbben?

# 5/7Időpont nov. 9. 04:54 Privát üzenet
Kifizeted egyben!

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont nov. 9. 06:08 Privát üzenet
Végtörleszted a hitelt. Vagyis kifizeted egyben a fennálló tartozást.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont nov. 10. 16:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
CIB netbankban hol tudok állandó utalási megbízást beállítani?
Hogyan tudom visszavonni a Pay Pal megbízást?
Ha nekem A banknál van hitelem, de B banknál van számlám nyitva. Megszünik a munkahelyem, és megszüntetem a B banknál a számlámat. C banknál nyitok ujjat, de nem adok átutalási...
Az otp-énél hogyan tudok csoportos beszedési megbízást igényelni, hogy minden hónapban vonjanak le x összeget egy másik bankszámlára mi a menete ennek?
Minden csoportos beszedési megbízást el tudok intézni internetbankon keresztül?
Csoportos beszedési megbízást hogy kell indítani (mobiltelefon-előfizetés díját automatikusan vonják le bankszámlámról)?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!