Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van az, hogy miután új...

Miért van az, hogy miután új jelszót kérvényeztem az Erste NetBank-omhoz, én attól függetlenül ugyanúgy tiltva vagyok?!

Figyelt kérdés

[link]

"Új NetBank belépési jelszót az alábbi lépések..."

Alapján készítettem új jelszót, immár 2#-jára, mégsem tudok bejelentkezni, 1x-űen nem lehettséges.


Új jelszavakkal próbálkoztam, a vége mindig ugyanaz;

"Felhasználói fiók zárolva"

Máma próbáltam megoldani ezt a problémámat, de a mocskos qrw@ életbe: Nem sikerült!


( Tulajdonképpen csak leírni akartam, hogy mennyire k1beb@x.xott x@R az Erste NetBank-rendszere. )

(Qrw@Pipa_vagyok.)



#netbank #Erste Bank #ErsteNetBank
2019. nov. 29. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy zárolt fiók nem azt jelenti, hogy nem jó a jelszó.

Ha zárolták, akkor a zárolást fel kell oldatni, amit te otthonról NEM tudsz megcsinálni.

És ez így van jól, ha valaki be akarna jutni a fiókodba, majd a zárolást is fel tudná oldani, akkor mi értelme lenne egy titkos jelszónak?

Ezt csak a bank segítségével tudod feloldani, szerencsére. Így biztonságos.

Nem rossz a bank rendszere, sőt pont így a jó.

2019. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!