Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit vihet el a végrehajtó?

Mit vihet el a végrehajtó?

Figyelt kérdés
Ha van egy 300 ezer forintos tartozásom (telekom) és semmi jövedelmem nincs a családin meg a gyesen kívül(ami postán jön), nincs semmi a nevemen, mamám házában lakunk, több tulajdonos van, (én nem vagyok tulajdonos csak ide vagyok bejelentve), és bejelentett munkám jelenleg nincs, akkor mit vihet el a végrehajtó, vagy mit tudnak ezzel kezdeni? Szándékomban áll kifizetni persze, csak jelenleg nem tudom elkezdeni.
2019. dec. 4. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A gyereket a bányába... ha jön ide egy ilyen válasz el ne hidd, nem viszik.


Egyébként tőled semmit egy darabig, egyszer úgy is lesz fizetésed, majd azt, de ideje lenne megelőzni a bajt, mert a kamat nem jó játék. Pontosabban drága.

2019. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!