Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy k&h-s számlám 4 éve és én azt meg is szüntettem, a kártyát is le adtam! 4 év alatt 1x-se küldtek értesítés, vagy kerestek meg! Az OTP-nél van azóta junior számlám, ami év elején mindig küld egy számlakivonatot, az előző évről! A k&h mai napig nem küldött semmit, hogy él-e még a kártyám! A számlát azóta nem is használták és már elmúltam 18 éves és az a csomag 18 felett már nem érvényes! Így akkor kellett volna megkeresni amikor elmúltam 18 éves! Most 22 vagyok és a mai napon bent voltam a k&h-nál, hogy küldjek ismerősnek pénzt, és ott az ügyintéző mondta, hogy van számlám náluk és van rajta 25ezer forint tartozás! Én akkor mondtam, hogy az lehetetlen, mivel nincs már számlám, mert azt megszüntettem! De a rendszerbe csak a kártya lett megszüntetve! Ilyenkor mit lehet tenni? Panasszal tudok élni? Hétfőn megyek újra és akkor fogod panasszal élni, mert 4 év alatt, még egy SMS-t se kaptam! 8 éve ugyan az a számom!

2019. dec. 13. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Sok a "!!!" 😅 bocsi telórol írtam és ez a keyboard automatikusan !-tesz! 🙄
2019. dec. 13. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2019. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, látom, 22 éves.

Van papírod a bankszámla megszüntetésről?

Mert én arra saccolok, hogy Te is beleestél abba a hibába, mint sokan mások, hogy azt hitted, a bankkártyán van a pénz és azza, hogy visszaadod a kártyát, megszűnik a számlád is. Pedig ez nagyon nem így van.

2019. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a papirt kell elokeresni, amit kaptal a szamla megszuntetesekor.
2019. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat te kamuzol :D nem lehet bankszamlan 25ezer forint tartozas, mit beszelsz te?


Na meg 25ezerrol ne kuldenenek ertesitest??


Tobb sebbol verzik a sztori..

2020. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!