Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországba van tartozásom...

Németországba van tartozásom (hitel). Ha itthon elmegyek dolgozni az letudják vonni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Létezik olyan, hogy Európai fizetési meghagyás - ennek épp az a lényege, hogy országok között is be tudják hajtani a tartozást. DE!


Azt tanácsolom, inkább menj el dolgozni és kezd el fizetni a hiteled vagy próbálj meg beszélni a hitelt adóval 8gondolom, bank), ugyanis ha eljut odáig a dolog, hogy behajtják, akkor az Neked nagyon sokba fog kerül: országon keresztüli végrehajtás, hitelkamat, stb.

És nem, ne hidd azt, hogy el fog évülni, mert a németek be fogják hajtani, elhiheted.

2020. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen
2020. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza a többi "Angliában/Németországban felvettem hitelt és leléptem, vajon megtalálnak-e" kérdésre adott választ és meglátod, hogy a válasz: igen. Természetesen lehet próbálkozni, kérdés, hogy megéri-e a büntetés.
2020. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2020. jan. 4. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

:D :D


Kíváncsi lennék, miért nekem írta valaki, hogy menjek vissza dolgozni Németországba és abból fizessem ki a tartozásomat, mikor nem is én vagyok a kérdező :-)

2020. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!