Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel lehet venni így hitelt?

Fel lehet venni így hitelt?

Figyelt kérdés

Két banktól szeretnék felvenni személyi kölcsönt. Mindegyiktől max 3 millió forintot.

Így meg fogom kapni mindkét helyről,vagy a második bank elutasít?

(Kezes bevonását kerülném el vele)


2020. jan. 6. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy napon csinald. Akkor még nem látja a masodik
2020. jan. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg fogják kérdezni,hogy van e màsik banknál hitelem. Hazudni mégsem hazudhatok.
2020. jan. 7. 02:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentol fugg. :DD a KHR-ben eleg hamar latszanak az adatok, es a lekerdezes elkerulhetetlen. Raadasul az egyik banknal nem leszel munkaberatutalasos ugyfel, tehat lehet 2-3 nap is lesz a biralat.


Amugy sajat magaddal cseszel ki, tudni fogod fizetni mind a 2 hitelt?

2020. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,fogom tudni,de szerintem ha ilyenben gondolkozom ez egyértelmű.

Én nem àllítottam,hogy nem fog látszani a rendszerben,csak írtam,hogy biztos rà is kèrdeznek.

És ezt muszáj,mert nincs ember aki lenne a kezesem.

2020. jan. 11. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj közvetlen utána a másodikba. Akkor nem látják. Miért ne mondhatnád hogy nincs még hiteles? Mondd nyugodtan. Ha utólag kiderülne, megmondod félreértetted, azt hitted náluk értetted, hogy náluk van e már hiteled. Ennyi. Én egy nap 3tól vettem fel.
2020. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!