Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miert van minusz a kartyamon,...

Miert van minusz a kartyamon, ha nem is lehetne?

Figyelt kérdés
Van minusz 3500vmennyi a kartyamon, holott csak penzt vettem le, egyszer es az egeszet, hagytam rajt 800vmennyit, erre most 3500minuszban vagyok, illetve van a szamlatortenetben egy minusz900as tetel, aminel januar18as datum van.. Es mindig van a netbankban egy minusz 15 vagy 11ezer forintos dolog, vagy pl a "szamla konyvelt egyenlege" 46ezer ft, holott nincs rajta semmi, szoval most nem ertem, mi van,es jonni fog holnap penzem, a diamnunkambol tenyleg alig valami, es tokre nem orulnek annak a minusz levonasnak..

2020. jan. 13. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A -3500 forint az nem lehet az, hogy a bankkártyád éves díját most vonták le? Én is minden évben meglepődök, amikor egyszer csak találok egy random -7000 forint körüli összeget a számlatörténetben, aztán mindig rájövök, hogy az a kártyadíj. :D
2020. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs hitelkereted, akkor egy bankszamla csak banki dijakbol mehet minuszba.

Ami ekkora osszegnel valoban a kartyadij lehet, vagy osszegyult tobb kisebbol. Minel elobb rendezd, mert a bank nem tartja fent sokaig a minuszos szamlakat, es a kerdezesed nelkul fel fogjak mondani.

2020. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bementem azota, a netbankban nyoma sincs ennek a minusz 3500ftos tetelnek, es az elutalt, mert ezer szazalekosan levont x forint allitolag nem lett levonva, mert fedezet nelkul inditottam el, ami azert nevetseges, mert volt rajta z osszeg, abbol lement y, es a maradekot tudtam levenni, de elvileg nem lett levonva, szoval ketszer fizettem ki az x osszeget. Nevetseges, bent ultem ket oran keresztul.
2020. jan. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!