Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel: hogyan vegyek fel...

Diákhitel: hogyan vegyek fel diákhitel2-t ha már van diákhitel1-em?

Figyelt kérdés

Történet: szóval már lassan 2 éve kezdtem a fősulit, akkoriban csak diákhitel1-et vettem fel egyéb okok miatt. Ettől az évtől kezdve viszont nagyon kénne 2 is, viszont nem értem, hogy hogyan kéne felvenni ezt.

Elmentem a sulim TO-jára ahol azt mondták, hogy menjek be a bankba és majd ott megcsinálják. A bankban azt mondták, hogy a diákhitel oldalán kell kinyomtatni a dokumentumokat és azokat kell bevinni. Viszont a diákhitel oldalán (belépés után) semmi nincs arról, hogy új diákhitel igénylése. Ha nem vagyok bejelentkezve akkor pedig új felhasználót kell csinálnom.

Most akkor hogyan kellene ezt pontosan megcsinálni? Valaki tudna segíteni?


2020. jan. 28. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Diákhitel honlapján van egy telefonszám, felhívod és megmondják.
2020. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!