League of Legends. Lopás?

Figyelt kérdés

Hónapokon át havi egyszer rendeltem 5 ezer forintért rp-t. December óta viszont nem rendeltem. Behívtak a bankba,hogy december 18-óta próbálják feltörni a bankkártyámat. 38 próbálkozás történt tegnapelőttig sikertelenül. Aztán valaki sikeresen levett 30 eurót a számlámról. Sehol sem volt megadva a bankkártyaszámom,kivéve a lol rendelési oldalán,ott viszont rögzítve volt a szám. Csak a 3 számot kellett mindig beütni,ami alatta van,aki rendszeresen rendel,tudja.

Szerintetek létezik,hogy a rito csapolt meg? Mással is történt hasonló? Senkit sem vádolok,csak érdeklődöm. A kártya természetesen le lett tiltva.



2020. jan. 29. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Magyarországon élek,eddig mindig forintra rendeltem.
2020. jan. 29. 17:30
 2/3 anonim válasza:

Nemhiszem hogy maga a riot lop meg, lehet voltak adatkezelési gondok, vagy magát a lol accountodat használja a tudtodon kívül más.

Ne felentsd el, ahol készült a kártya ott is tudják a számot, onnan is kikerülhetett.

Számtalan módja van a lopásnak. Nemtudom pontosan hogy hogy működik, de nem lehet visszakövetni valahogy a belépéseket? A szolgáltató által esetleg?

2020. jan. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mentalstrengthstore.co


Ők nyúltak le,mint kiderült. Fogalmam sincs mi vagy ki lehet...

2020. jan. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!