Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla kimutatást nem...

Bankszámla kimutatást nem kaptam meg Jan.31-ig mit tehetek?

Figyelt kérdés

Hozzátartozóm múlt hét óta már 5 levelet is kapott ugyanattól a banktól különféle ügyekben (ő egyenlegértesítőt is postán kérte), én nem kaptam meg a tájékoztatót, amely 5 hónapra visszamenőleg tartalmazza a számla díjait.

Remélem azzal nem lehet kapcsolatban, hogy nem kértem papír alapú egyenlegértesítőt, mert ezt kötelességük kiküldeni...

Meg akartam spórolni a bankfiókban való sorbanállást de úgy tűnik nem fogom megúszni.



2020. jan. 31. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Netbankod van?
2020. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ott sincs semmi ezzel kapcsolatban. Esetleg kellene lennie egy üzenetnek mondjuk egy .pdf fájlra való hivatkozással, amiben a tájékoztató lenne?
2020. jan. 31. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csúsznak vele. Az amúgy is leterhelt bankoknak(azonnali átutalás márciusban indul) a nyakába rakták ezt az újabb feladatot. Így nem biztos, hogy minden bank kész lesz az összesítővel január 31-ig.
2020. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nekem speciel ezt írta a bank netbankos üzenetben:

"Az elkészített Díjkimutatást NetBankon, a "Számlainformációk" részben a "PDF kivonat" menüpontban tudja lekérdezni, a 2019. december havi bankszámlakivonata részeként. "

2020. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött végül üzenetben :-)
2020. jan. 31. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!