Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha elmegyek a bankba bankszáml...

Ha elmegyek a bankba bankszámlát csináltatni akkor ott nagyon sok szolgáltatást rám akarnak majd sózni?

Figyelt kérdés
Mire számitsak? Csak fizetést fogadnék rá illetve néha vásárolnék vele. De sosem lehet tudni mennyi lesz a fizum, illetve hogy egy hónapban 1 vagy 2 szer veszek e le, illetve nem biztos hogy egy összegben megy majd rá mindig? Ezek baj nekik? Nem lesznek idegesek? És a kártyát hány napon belül kapok? Köszi, ja és minél olcsóbb számla kell.

2020. febr. 1. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének idegesek? Te leszel ideges, ha meglátod, mennyi számlavezetési díjat számolnak fel. Mert kedvezményt általában arra adnak, ha a hónap során jó zsíros összeg érkezik a számlára.
2020. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDD Te félsz tőlük? :D Nem lesznek-e idegesek? :D Hát ez jó :DD Ez egy szolgáltatás, azért vannak, hogy megtartsanak téged, mint ügyfelet. Nem lesznek idegesek és igen, sok mindenre rá akarnak majd beszélni, még a személyi kölcsönre és a hitelekre is rá fognak kérdezni, hogy kérsz-e, meg ilyen-olyan takarékossági megoldásokat mondanak el, stb. Ez a dolguk. Tájékoztatnak, te meg válaszolsz. Mosolyogva nemet mondasz, és kész.
2020. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én bementem, elmondtam, hogy kényszerből nyitok bankszámlát, csak a fizetésem megy rá, amit havonta felveszek, semmilyen más szolgáltatásra nem tartok igényt. Melyik számomra a legkedvezőbb számlacsomag.


Kaptam egy havi 350 forintos számlacsomagot, mindegy volt, hogy mennyi fizu ment rá és mikor, havonta 2 alkalommal maximum 150 ezer forintot felvehettem bármelyik bankautomatából és az automatánál az egyenleg lekérdezésem is ingyen volt. Havonta egyszer e-mailben küldtek kivonatot. Éves bankkártya díj 2 ezer forint volt. Ennyi.


Azóta váltottam csomagot, mert nőttek az igényeim és fizetésem is. Azt is átbeszéltem, több bankot felkerestem, hogy nekem melyik lenne kedvezőbb.


Most olyanom van, hogy éves 3.500 forint kártyadíj, havonta a törvényben biztosított 2-szer, maximum 150 ezer forint összegig ingyenes felvétel bankautomatából. Havonta minimum 180 ezer fizetés jöjjön egyösszegben, cserébe annyit utalok és vásárlok belföldön kártyával ingyen, amennyit csak akarok, havi 200 forint számlavezetési díjért. Egyébként minden másért fizetni kellene, de nekem nem kell SMS, meg hasonló - számomra nem fontos - költséges dolgok, így havi 200 forint a bankszámla díja.


Én tételesen átbeszéltem az ügyintézővel, hogy mit nem kérek, és mit kérek, annak mennyi lesz rám nézve a költsége, milyen feltételekkel. Egy délutánt szánjál Te is rá!

2020. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!