Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges ugyanattól a...

Lehetséges ugyanattól a banktól kétszer egyidőben áruhitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék áruhitelt felvenni ugyanattól a banktól egymás után kétszer, mindkettőt mobiltelefonra. Lehetséges ez?

2020. febr. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de jobban jársz, ha inkább egyszerre, egy tranzakcióban veszed meg a két telefont és a kettőre együtt, egy hitelt veszel fel. De még jobban jársz, ha a hitel törlesztésére szánt pénzt félreteszed és akkor veszed meg, ha összegyűlt rá. Így nincs kamat.
2020. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános kérdésre csak általános válasz van: az adott banktól függően vagy igen, vagy nem.

Ez pedig biztos.

2020. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de a bank látja az előző hiteledet is és figyelembe veszi a hitelképességednél. Ha a banki hitelbírálat szerint "jó vagy" X-re de csak Y-t vettél fel, akkor még adni fog neked X-Y Ft-ot.

Egyébként meg ahogy fent írták, mobilra tuti nem vennék fel hitelt, nem leszek boldogabb hogy egy márkásabb cuccal lehet villogni, viszont lehet fizetni utána a kamatot+kezelési költséget is.

2020. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nullás akcióban lehet semmibe sem kerül. Én is csináltam úgy, hogy hiába ült nagyon sok pénz a számlámon, nullás akcióban részletre vettem meg nagyobb értékű műszaki cikket.
2020. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!