Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehet ilyenkor velem a...

Mit tehet ilyenkor velem a provident?

Figyelt kérdés
Szóval felvettem 120ezer kölcsönt minden hónapban kifizetem az összeget a hölgynek aki házhoz jön. Már csak e hónapom van hátra 21ezer forintot kell kifizetnem és megszűnik a hitel viszont a baj az hogy teljesen elfelejtettem hogy a héten jöhet a hölgy és a mai időjárás miatt az ATM áramszünet miatt nem működött. Egy pici falun lakom. Tudok a providentesnek kártyával fizetni vagy csak kézpénzzel lehet? Gond lenne ha elküldeném hogy holnap vagy holnapután ugorjon vissza mikor már levettem a pénzt a kártyámról? Nagyon bűntudatom van ez miatt.

2020. febr. 10. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne felhívni, hogy nem tudtál pénzt kivenni áramszünet miatt, viszont holnap már gond nélkül tudsz fizetni.
2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm is providentezett évekkel ezelőtt.

Mindkettő azért hagyta abba, mert aprópénzt kapott érte.

Egyikük úgy volt vele, hogy ha a hitele törlesztőrészletét kiadja (másodállásként), akkor már jó.

Ehhez képest az első hónap végén kemény 15 ezer ft-ot kapott.

A lényeg, hogy mi is egy pici faluban lakunk, és az illetőnek minden délutánja ráment, + a szombat.

Mindig munka után máshol szállt le a buszról, ment volna a pénzekért, de általában vagy ajtót sem nyitottak neki, vagy ígérgettek, meg sajnálkoztak, hogy sajnos most nincs pénz.

Nagyon sokan csinálják ezt.

Egy idő után persze elindul a behajtási folyamat, de az nem egy nap.

És semmi baj nem lesz belőle, ha felhívod, hogy másnap menjen.

Egy hiteltörlesztéshez nem igazíthatod az életed ilyen szigorúan. OK, sok esetben haza tudsz érni mondjuk keddenként 6-ra, de ha épp akkorra kapsz időpontot az orvoshoz, vagy akkor ballag a gyereked, akkor nem a Provident lesz az első.

Szólsz, hogy menjen holnap.

Ha nem szólsz, akkor sincs semmi, majd megy másnap vagy azután, vagy ő fog hívni.

Ennyire ne vedd a lelkedre! :)

2020. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Látom már régebbi kérdés, de leírom, hátha mást is érdekel.

A beszedő, egész héten szedi be a pénzt, és hetente viszi fel leadni az összegyűjtött összeget.

Nálam is volt ilyen, hogy megcsúsztam valami miatt, a hölgy mondta, hogy nem gond, minden hét kedden viszi fel a pénzt, addig ráérek kifizetni az esedékes részt.

2020. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!