Revolut vs Transferwise?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban? Melyik az erősebb "bank,,? Mennyi a max pénz amit ott lehet tartani félelem nélkül? 5000euro?

Küldöldi cégnek dolgozom, euroban jön a fizetésem de közben itthon élek.


Mi az iban számuk ezeknek a cégeknek?

DE? GB?


Kinek mi a tapasztalata?



#bank #az euro erős #a forint értéktelen
2020. febr. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Transferwisenak BE ha EUR számlát nyitsz

Revolutnak nem tudom van-e, de itt mindenki Revolut fan, úgyhogy mindenki azt fogja ajánlani - rajtam kívül :)

2020. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 10 éve Leupayre kapom. Kezdetben Lichteinstein volt,utána Màlta most Bulgária. Szigorodtak 10 év alatt az ellenőrzések és a biztonság is. Akkoriban ezek meg nen us léteztek amiket favorizálnak 😊 De egyebkent oint a oenzmosas muatt max5-10.000 eurot tarts rajta. De ha igazot az erdete akkir bekunkbettol több sem volt gond. Tavaly volt egy nagyobb zárolási hullám , akkor sokan átkérték inkább hazai bankhoz nálunk. Van akinek 6-30.000 eurója is beragadt fél évig, félre tett a havi fizetésből évközben.
2020. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Revolut olcsóbb, de én is tapasztaltam már egy-két inkorrekt megnyilvánulást részükről, úgyhogy inkább én is a TransferWiset preferálnám ilyen esetben.
2020. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen TransferWise. Nem hibátlan cég, de legalább nem orosz oligarchák pénzmosodája.
2020. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A revolut nem bank, csak egy fintech app. Nekem is van családi okok miatt, de saját pénzt nem tartok rajta. Nem tartom biztonságosnak. Számomra nem átlátható a szabályzata, bármikor zárolhatják a számládat a rajta lévő pénzeddel együtt, és utána még neked kell kulönböző nagyon személyes adatokat beküldened, hogy újból hozzáférhess a saját pénzedhez. Ami vagy sikerül, vagy nem. Semmilyen betétbiztosítás nem érvényes a revolutra. És csak a revolutról hallottam ilyen random számlazárásokat. (Angolul és magyarul is érdekes dolgokat lehet találni a neten, ha beírod a "revolut account locked" keresőszavakat) Akkor már inkább a transferwise.
2020. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!