Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Junior elhagyott kártya....

Otp Junior elhagyott kártya. Díjak?

Figyelt kérdés
A mai napon vettem észre, hogy elhagytam az otp junior bankkártyám. Mennyi a díja újat igényelni valamint letiltani?
2020. febr. 29. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármennyi akkor is le kell tiltatni. Muszáj mert bárki használhatja addig.

A díjakat pedig a bank weblapjan keresd,

2020. febr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy elhagytad? Nem csak elkeveredett?

Első körben érdemesebb lenne netbankon minden limitet levenni 0-ára, hátha előkerül mégis a kártya és ha mégsem, akkor letiltatni csak.


Juniornál sajnos nem tudom, mennyi az új kártya díja - maga a letiltás nem kerül semmibe.

2020. febr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Az ember a kártyáját nem szokta csak úgy elkeverni, nyilván eltűnt. De ez amúgy sem az a helyzet, hogy talán így, talán úgy.


Le kell tiltatni és kész.


Nem tudom netbankban lehet-e, de ha nem akkor hívd fel az OTP-t. Ne holnap, hanem most!

2020. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valójában a pénztárcám hagytam el...:( sehol nincs, kint voltam szlovákiában a páromnál, és ott hagyhattam el vhol... mindenhol neztuk de sehol nincs. Letiltottam egyébként, az ingyenes volt, és 300 ft az új kártya..:D
2020. febr. 29. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelmű, hogy le kell tiltani ilyenkor.

Ismerősömtől is hallottam, hogy hasonló helyzetben ő is inkább nullára állítja a limitet meg állítólag a neten sokan ezt tanácsolják.


Mindig vannak mindenre hülye hóbortok, meg "hatalmas megoldások" de nem kell követni az ilyeneket.

Ha nincs meg, le kell tiltani és kész.



Az egész tárcád ha eltűnt, akkor a kártyánál nagyobb bajod is van most... Uh, belegondolni is rossz, hogy ha annyi igazolványt pótolnom kellene mekkora probléma lenne. Útleveled legalább maradt, hogy igazolhasd magad?

2020. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külön tárolom az irataim, és a pénzem
2020. márc. 4. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

"Külön tárolom az irataim, és a pénzem"


Végre egy okos ember!!! :-)

De komoly... Én is állandóan ilyeneket papolok az ismeröseimnek meg a gyerekemnek - aztán vagy megfogadják vagy nem...

2020. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért, raadasul kulfoldon voltam, most ha ott elhagyom az összes iratom, akkor elég kellemetlen lett volna határtátlépni
2020. márc. 7. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!