Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior bankszámláról...

Otp junior bankszámláról rendesre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 14 voltam amikor anyum nyitott egy OTP junior bankszámlát. De én most be akarok menni a bankba és rendeset caináltatni.

Milyen dokumentumokat kell magammal vinnem a bankba?

Milyen költégei lesznek?

Mennyi idő mire megjön a kártya?


2020. márc. 7. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj ezzel? Túl olcsó? Személyit vigyél, lakcímkártyát. A költségeket majd ott elmondják. Új kártya 3-4 ezer forint, az biztos.
2020. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kb hány éves vagy?
2020. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2020. márc. 7. 09:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak most akarom használni a bankártyámat és hallottam hogy a junioron ilyen olyan korlátozottság meg limit vagy nemtudom. Nem akarok vele foglalkozni csinálok rendeset azt nincs probléma.
2020. márc. 7. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De akkor nem biztos hogy az OTP a legjobb.


Egyébként 18 éves kor felett is lehet junior számlád és azon már nincsenek olyan korlátok mint a 18 év alattin.

Talán 24 éves korig lehet junior.

2020. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

OTP Junior bankszámlánál is lehet Mastercard kártyát csináltatni - ha ez lenne a problémád.


18 év felett meg gondolom, már nem nagyon van limit, de ha mégis, akkor netbankon keresztül is lehet állítani rajta.


Az OTP Junior számla vezetése ingyenes - normál bankszámlának a számlavezetési díja 500 ft alatt nem igen van - tehát a normál számlával máris évi min. 6 ezer ft-ot kidobsz az ablakon. Biztos, hogy ezt akarod? :-)

2020. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Óóó ezt nem is tudtam köszi az infókat😅
2020. márc. 7. 11:01
 8/11 A kérdező kommentje:
És Netbankot hogy lehet csinálni? Be kell menni a bankba?
2020. márc. 7. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg a Juniort, túl jó lehetőséget dobsz ki vele az ablakon!
2020. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a netbankos szerződéshez be kell menni az OTP-be, ott tudod megkötni: személyi, lakcímkártya legyen nálad. De ha Mastercard kártyát akarsz csináltatni, akkor jó eséllyel ahhoz is úgyis be kell menni.
2020. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!