Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki tud véleményt mondani...

Valaki tud véleményt mondani az OTP Junior bankszámláról?

Figyelt kérdés

-előny

-hátrány

Úgy láttam elég diákbarát bankszámla


2017. szept. 2. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és páromnak is ilyen számlánk volt. Mi nem tapasztaltuk semmilyen hátrányát. Nagyon alacsonyak a költségei, sok mindenért nem is kell fizetni. Nem tudom, hogy a csomag tartalmaz e bármilyen korlátozást, de mi ezt nem érzékeltük, pedig sok mindenre használtuk a számlát. Diákfizetésünk és ösztöndíjunk jött ilyen számlára.
2017. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzuperKavics válasza:
100%

Amire én a korai egyetemi éveim alatt használtam arra tökéletes volt. Nem gazdálkodtam nagy pénzekkel ugyan, de így sem voltak nagy költségek.

Hátrány talán csak akkor van ha nem szereted a narancs-fehér színű bankkártyákat...

2017. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!