Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentánál jár e állami...

Fundamentánál jár e állami támogatás az idő előtt megkötött szerződéseknél úgy, hogy időközben hosszabbítottam a fundamendám idejét, hogy ne most kelljen kivennem hanem xy idő múlva?

Figyelt kérdés
Volt 1 határidő mikortól már nem jár támogatás . Én előtte kötöttem meg ,de közben lejárt a fundamenta .Hosszabbítanom kellett vagy kivennem a pénzt. Jár támogatás úgy,hogy én hosszabbítottam a szerződésemen ?
2020. márc. 9. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jár.
2020. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor van még valami értelme ennek a fundamendának ? Azon kívül,hogy gyűjtögeted a pénzedet és ha kell kiveszed ,de egészben tudod csak.
2020. márc. 9. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, amikor tudod ki kell venni. Amíg nem tudod, addig meg ott kell hagyni náluk.

A már befizetett pénz nem veszik el, csak nem fog náluk kamatozni.


Ha van havi 20 vagy 40ezer forintom, inkább vennék belőle minden hónapban MÁP+, nem adnám a fundamentának.

2020. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha 46 ezer forintot elkérnek azért ,hogy megkössed akkor kivételkor azt be fogják számítani a fundamentába ? Vagy mi az a 46 ezer?
2020. márc. 9. 14:49
 5/11 A kérdező kommentje:
idő előtt kivenném a lét akkor a 46 ezret beszámítsák valamibe ?
2020. márc. 9. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
A 46 ezer az gondolom szerződéskötési/szerződés módosítási díj, azt nem fogod visszakapni, akár fizeted tovább akár nem.
2020. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz fizessem ameddig tudjam és vegyem majd ki egyszer ? Esetleg (ne adj isten) ha rászorulok ? Addig meg ha valamibe fektetni akarok az az állampapír legyen ? Rokonomnak is van fundamendája ,de azt mondja nem olyan rossz a funda azért.
2020. márc. 9. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Azutan hosszabbítottad meg, hogy megszüntették az állami támogatást?
2020. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az után de 8 éve van már nekem .Nem tudtam venni belőle lakást úgy felmentek az árak. Még támogatással sem ment volna.
2020. márc. 9. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a Fundamenta feltételeit annyira, nem derül ki a kérdésedből, hogy ez a hosszabbítás mit jelent, meg azt se, hogy mennyit is fizetnél havonta.


Ha a 46ezret már levonták, akkor valszeg jobb rendesen fizetni, de függ a havi összegtől.

Viszont ha nem fizeted rendesen, akkor a végén nem kapod meg a kamatbónuszt, és anélkül siralmas lesz a hozam.

2020. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!