Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankoknál lehet online...

Melyik bankoknál lehet online vagy levélben adatmódosítást végezni?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy a bankomnál bármilyen adatom változik, (telefonszám, e-mail cím, lakcím, személyigazolvány szám stb.) ahhoz személyesen be kell mennem módosítani, miközben ez online is megoldható lenne úgy, hogy elküldöm nekik az igazolványaim szkennelt képét.


Fél órát vártam ma is sorban azért, hogy a személyi igazolvány számomat módosítsák. Mondtam, hogy semmi más nem változott, ne írjanak át semmit! Erre az idióta ügyintéző nem átírta a lakcímemet?? Még rá is kérdeztem, hogy ez mi?? Erre azt mondta, hogy ő nem nyúlt hozzá a címemhez, a rendszerben biztos jól van benne, csak a kinyomtatott papíron nem látszik jól. (WTF)... Jól van, elhittem, gondoltam, ő csak ért hozzá. Erre hazajöttem, előkerestem egy másik adatmódosító papírt, amit fél éve kaptam! Hát láss csodát: Azon jól látszik a címem! Szóval csak beleírt az idióta, de ahelyett, hogy javította volna, amikor szóltam volt pofája azt mondani, hogy az úgy jó!!!

Most mehetek be személyesen még egyszer, hogy javítsák vissza a címemet a JÓRA, miközben direkt kértem, hogy semmi más adathoz ne nyúljon hozzá! Online persze semmit nem lehet intézni náluk....


Szóval az érdekelne, hogy melyik bankoknál lehet ilyeneket online elintézni, mert szeretnék bankot váltani, a mostaniból már elegem van ilyenek miatt!



2020. márc. 17. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan adatok, amikokmányazonosításhoz kötöttek, így azokat nem fogod tudni egyszerűen módosítani.
2020. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy azonosításhoz kötött, de azt online miért ne lehetne intézni?


Tavaly volt ez a kötelező adategyeztetés a bankoknál. Ott is volt több bank, akik engedélyezték azt, hogy a nyomtatványt kitöltsd otthon, az okmányaid fénymásolatát csatold hozzá és küldd be nekik simán levélben! Vagy volt, ahol engedték feltölteni neten keresztül!


Szóval ha ez akkor megoldható volt így, személyes kontakt nélkül, akkor miért nem megoldható máskor?

2020. márc. 17. 18:20
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Gránotbanknál bármit el lehet intézni videobankon.
2020. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!