Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámla hitelkeret tartozá...

Folyószámla hitelkeret tartozásra is vonatkozik a moratórium? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2020. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Az intézkedés mindenféle hitelre, kölcsönre vonatkozik (lakáshitel, szabad felhasználású jelzáloghitel, babaváró hitel, személyi kölcsön, folyószámla hitelkeret, hitelkártya, pénzügyi lízingszerződés, kis- és középvállalkozóknak nyújtott piaci és államilag támogatott hitel)."


Eszerint igen, de én felhívnám a bankot is.

2020. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges felhívni a bankot, mert a részletek kidolgozása folyamatban van. Figyeld a bankod weboldalát, ha lesz konkrét infó, azt tuti, hogy közzé teszik.
2020. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
folyószámlahitelnél elég nehezen értelmezhető a törlesztés felfüggesztése.
2020. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem a törlesztés kerül felfüggesztésre, hanem a meglévő tartozás nem kamatozik tovább, "nem vonódik újabb összeg".
2020. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Otos, ez hulyeseg, mindenhol le lett irva, hogy kamatozni minden tovabb kamatozik, akkor is ha nem torleszted.
2020. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha a folyószámlahitelem lenullázta a bank, én pedig a bankkal kötött megállapodás értelmében 12 hónapon át havi részletekjel visszatörlesztem épp a minuszom, amig nullához nem ér, na ez beleértendő-e a moratóriumba?
2020. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!