Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenkinek felfüggesztik a...

Mindenkinek felfüggesztik a hitelét a járvány miatt?

Figyelt kérdés

OTP személyi kölcsönöm van de már nem sok van hátra kb. 160ezerFt van még hátra a 300ezerből amit 25ezer vonnak havonta.


Akkor most nem fogják vonni a törlesztőrészletet? Kb. 3 hónap múlva már le akartam törleszteni a teljes összeget (végtörlesztés) és kíváncsi volnék hogy ennek ellenére le tudom-e törleszteni.


2020. márc. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarod, akkor tudod majd törleszteni.
2020. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja értem. Akkor csak be kell fáradnom a bankfiókba és ott ezt jelezni?
2020. márc. 22. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#2: Szerintem azt kell jelezni, ha nem akarod fizetni.
2020. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem azt kell!


könyörgöm, volt erről már kismillió hír, és MINDBEN leírták vagy elmondták azt, ami itt kérdés.


Az az alap, hogy NEM fizeted.


Azt kell JELEZNI, ha továbbra is AKARSZ fizetni.

Az összes létező cikk leírja érthetően.

Azt is leírják, hogy akinek nem okoz gondot, az fizessen tovább, mert a nemfizetés alatt kamatozna.


Szóval kérdező, ha akarsz tovább fizetni, kérlek NE fáradj be a bankfiókba, hanem írj nekik egy e-mailt, vagy hívd fel őket.

2020. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem! Nekem mindenképpen be kell fáradnom mert én végtörlesztést akarok. Egybe kifizetni a hátralévőt és sajnos az otp-nél csak személyesen van lehetőségem előtörleszteni/végtörleszteni.
2020. márc. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!